Design Möbler
1250273
NILS-OLE ZIB, solsäng Bergaform 2000-tal
Nils-ole zib, solsäng bergaform 2000-tal.

Teak, ställbar, längd ca 210 cm, dyna medföljer

Bruksslitage. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
7 200
699
827
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
10
7 aug 19:43
7 200 SEK
7 aug 19:41
7 000 SEK
10
7 aug 19:40
6 800 SEK
7 aug 19:39
6 600 SEK
10
7 aug 19:37
6 400 SEK