Belysning Ljuskronor
1250274
LJUSKRONA omkring 1900
Ljuskrona omkring 1900.
Ljuskrona omkring 1900.
Ljuskrona omkring 1900.
Ljuskrona omkring 1900.

För 12 ljus samt 3 ljuspunkter, stomme av metall behängd med olikslipade prismor, diameter 46, höjd ca 100 cm

Bruksslitage. Nagg. Repor. Någon prisma saknas

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 400
524
620
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
9 aug 19:27
5 400 SEK
9 aug 19:27
5 200 SEK
9 aug 19:25
5 000 SEK
9 aug 19:25
5 000 SEK
9 aug 19:24
4 800 SEK