Belysning Ljuskronor
1250274
LJUSKRONA omkring 1900
Ljuskrona omkring 1900.
Ljuskrona omkring 1900.
Ljuskrona omkring 1900.
Ljuskrona omkring 1900.

För 12 ljus samt 3 ljuspunkter, stomme av metall behängd med olikslipade prismor, diameter 46, höjd ca 100 cm

Bruksslitage. Nagg. Repor. Någon prisma saknas

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK