Design Möbler
1250279
PERCIVAL LAFER, Brasilien, möjligen, soffbord, 2 st.1970/80-tal
Percival lafer, brasilien, möjligen, soffbord, 2 st.1970/80-tal.

trä med glasskiva. Stora bordet höjd 46 cm samt 114 x 81. Lilla bordet höjd 40 cm samt 83 x 84 cm

Smärre slitage. Smärre repor

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
194
230
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
6 aug 21:34
2 000 SEK