trä med glasskiva. Stora bordet höjd 46 cm samt 114 x 81. Lilla bordet höjd 40 cm samt 83 x 84 cm
Smärre slitage. Smärre repor
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10