Möbler Skåp & Byråar
1250290
SKÄNK, nyrenässans, sent 1800-tal.
SkÄnk, nyrenässans, sent 1800-tal.

Målad. Två lådor och dörrpar med bakomliggande hyllplan. Beslag av koppar. Bredd 115. Djup 54. Höjd 122 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
2 000
194
231
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
30 jul 16:04
2 000 SEK
30 jul 16:04
1 800 SEK
30 jul 16:03
1 500 SEK
30 jul 16:03
1 000 SEK