1250297
LITOGRAFIER UR "Svenska Fåglar" alla 109 st, M och W von Wrights, vol III, A Börtzells, Stockholm.
Litografier ur "svenska fåglar" alla 109 st, m och w von wrights, vol iii, a börtzells, stockholm.

Bladstrl 38x28 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 2 timmar
1 700
165
196
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (11 bud)
8
4 aug 18:35
1 700 SEK
3 aug 11:08
1 500 SEK
2 aug 22:13
1 400 SEK
2 aug 21:37
1 300 SEK
1 aug 4:43
1 200 SEK