Design Möbler
1250329
BORD, Reiners, Mjölby, 1930-tal.
Bord, reiners, mjölby, 1930-tal.

Fanerat med olika träslag, bl a betsad björk. Tidningshylla. Stämpelmärkt. Längd 90. Bredd 90. Höjd 60 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
2 500
243
287
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
5 aug 15:23
2 500 SEK
5 aug 15:22
2 000 SEK
5 aug 15:22
1 800 SEK
5 aug 15:22
1 400 SEK
5 aug 15:22
1 000 SEK