Design Möbler
1250344
LÄKARSKÅP Polen 1900-talets mitt.
LÄkarskÅp polen 1900-talets mitt.

Bemålad metall, glasad front samt sidor, lösa hyllplan av glas, längd 92, bredd 46, höjd 178 cm

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Nagg. Märken. Senare målning. Nyckel saknas. Ett hyllplan trasigt. Nyckel saknas.

Placering: Golv Visning, plan 2
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 8 timmar
1 800
175
208
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
2 aug 6:34
1 800 SEK
1 aug 10:43
1 100 SEK
31 jul 11:02
1 000 SEK