Bemålad metall, glasad front samt sidor, lösa hyllplan av glas, längd 92, bredd 46, höjd 178 cm
Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Nagg. Märken. Senare målning. Nyckel saknas. Ett hyllplan trasigt. Nyckel saknas.