Design Möbler
1250347
KONSTANTIN GRCIC
(Tyskland, Född 1965)
Konstantin grcic, stolar, ett par, "chair one", magis, italien, 2000-tal.

KONSTANTIN GRCIC, stolar, ett par, "Chair one", Magis, Italien, 2000-tal.

Målad aluminium. Genombruten dekor. Bär tillverkarens stämpel. Sitthöjd ca 45 cm.

Smärre slitage. En med märke / färgbortfall på ryggen.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H157
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 4 timmar
1 000
97
115
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
10 aug 22:32
1 000 SEK
10 aug 22:32
900 SEK
10 aug 22:32
400 SEK