KONSTANTIN GRCIC, stolar, ett par, "Chair one", Magis, Italien, 2000-tal.
Målad aluminium. Genombruten dekor. Bär tillverkarens stämpel. Sitthöjd ca 45 cm.
Smärre slitage. En med märke / färgbortfall på ryggen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK