Möbler Skåp & Byråar
1250354
SKÅP, 1930-tal.
SkÅp, 1930-tal.
SkÅp, 1930-tal.
SkÅp, 1930-tal.
SkÅp, 1930-tal.
SkÅp, 1930-tal.
SkÅp, 1930-tal.
SkÅp, 1930-tal.

Betsad björk. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan. En låda. Bredd 145. Djup 38. Höjd 123 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
2 900
281
333
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
4 aug 18:00
2 900 SEK
4 aug 18:00
2 800 SEK
4 aug 17:56
2 700 SEK
4 aug 17:56
2 500 SEK
4 aug 17:56
2 500 SEK