Design Möbler
1250357
INGEMAR THILLMARK, fåtöljer ett par, "Läckö", OPE-möbler, 1900-talets andra hälft.
Ingemar thillmark, fåtöljer ett par, "läckö", ope-möbler, 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsat trä, lös sitt och ryggdyna klädda med skinn, sitthöjd ca 40 cm

Slitage. Fläckar. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H64
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
9 500
922
1 091
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
9
5 aug 17:13
9 500 SEK
5 aug 17:13
9 401 SEK
9
5 aug 17:12
9 201 SEK
5 aug 17:12
9 001 SEK
5 aug 17:11
8 900 SEK