Möbler Skåp & Byråar
1250358
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.
Sideboard, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak, benställning av betsad bok. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 152. Djup 45. Höjd 107 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
3 930
381
451
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
5 aug 17:16
3 930 SEK
5 aug 17:16
3 790 SEK
5 aug 17:16
3 730 SEK
5 aug 17:16
3 530 SEK
5 aug 17:06
3 330 SEK