Möbler Hyllor & Bokhyllor
1250368
STOLAR, 6 st, Karl Johan-stil, sent 1800-tal.
Stolar, 6 st, karl johan-stil, sent 1800-tal.

Betsad björk, genombruten rygg. Svärtad sits. Sitthöjd 47 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H155
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

22 timmar 56 minuter
1 800
175
208
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
2 aug 10:25
1 800 SEK
2 aug 10:25
1 000 SEK
31 jul 7:55
500 SEK