Design Möbler
1250369
FÅTÖLJ, 1960-tal.
FÅtÖlj, 1960-tal.
FÅtÖlj, 1960-tal.
FÅtÖlj, 1960-tal.
FÅtÖlj, 1960-tal.

Stomme av ek, lösa plymåer i rygg och sits. Sitthöjd 35 cm.

Smärre slitage. Torkad stoppning.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
2 700
262
310
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
5 aug 16:17
2 700 SEK
8
5 aug 8:05
2 500 SEK
5 aug 8:05
2 440 SEK
4 aug 9:11
2 220 SEK
4 aug 9:09
2 020 SEK