Möbler Övrigt
1250372
BARGLOB, sent 1900-tal.
Barglob, sent 1900-tal.
Barglob, sent 1900-tal.
Barglob, sent 1900-tal.
Barglob, sent 1900-tal.
Barglob, sent 1900-tal.
Barglob, sent 1900-tal.
Barglob, sent 1900-tal.
Barglob, sent 1900-tal.

Laminat med tryckt dekor. Höjd ca 95 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H137

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 600
349
414
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
5 aug 16:08
3 600 SEK
5 aug 16:08
3 400 SEK
5 aug 16:08
3 300 SEK
5 aug 15:45
3 200 SEK
5 aug 13:16
3 000 SEK