Konst Klassisk konst
1250373
Ludovico Tommasi
(Italien, 1866-1941)
Ludovico tommasi, olja på pannå, signerad.

LUDOVICO TOMMASI, olja på pannå, signerad.

Damer vid strandstråket. 15,5x21 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
400 EUR