Konst Klassisk konst
1250373
Ludovico Tommasi
(Italien, 1866-1941)
Ludovico tommasi, olja på pannå, signerad.

LUDOVICO TOMMASI, olja på pannå, signerad.

Damer vid strandstråket. 15,5x21 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Slutpris
450
4 638
533
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (9 bud)
8 aug 19:31
450 EUR
8 aug 19:15
430 EUR
8 aug 19:15
412 EUR
8 aug 18:31
371 EUR
8 aug 18:31
351 EUR