Teakfanerad sits, stomme av bok. Svängd rygg med spjälor. Kopplade ben. Sitthöjd 45 cm. Längd 135 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10