Möbler Skåp & Byråar
1250377
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.
Sideboard, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Två dörrar med bakomliggande hyllplan. Mittendel med fem lådor. Bredd 180. Djup 45. Höjd 75 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N12
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
9 300
902
1 068
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (47 bud)
8
6 aug 17:36
9 300 SEK
6 aug 17:36
9 100 SEK
8
6 aug 17:30
8 900 SEK
9
6 aug 17:20
8 700 SEK
8
6 aug 17:20
8 500 SEK