Möbler Skåp & Byråar
1250378
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.
Sideboard, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor. Bredd 180. Djup 42. Höjd 81 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
4 600
446
528
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
5 aug 16:18
4 600 SEK
5 aug 16:18
4 400 SEK
5 aug 16:17
4 200 SEK
5 aug 16:17
4 000 SEK
5 aug 16:17
3 700 SEK