Möbler Skåp & Byråar
1250382
SIDEBOARD, 1900-talets mitt.
Sideboard, 1900-talets mitt.
Sideboard, 1900-talets mitt.
Sideboard, 1900-talets mitt.
Sideboard, 1900-talets mitt.
Sideboard, 1900-talets mitt.
Sideboard, 1900-talets mitt.

Fanerat med teak. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan och två lådor. Bredd 150,5. Djup 42,5. Höjd 98 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N12
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

52 minuter 34 sekunder
2 600
253
300
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (9 bud)
6 aug 18:06
2 600 SEK
6 aug 17:42
2 400 SEK
6 aug 17:37
2 200 SEK
6 aug 17:37
2 000 SEK
6 aug 17:37
2 000 SEK