Möbler Fåtöljer & Soffor
1250385
SOFFA, 1900-talets andra hälft.
Soffa, 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsad bok. Med tre formpressade sittbaljor av teak. Sitthöjd ca 42, längd 155 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar
2 200
214
254
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
3 aug 14:41
2 200 SEK
31 jul 9:26
2 000 SEK