Möbler Trädgårdsmöbler
1250442
TRÄDGÅRDSSTOLAR 4 st 1900-talets mitt
TrÄdgÅrdsstolar 4 st 1900-talets mitt.

Stomme av svartmålad metall klädd med galon samt rygg av plastsnören, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage. Avnött. Blekt. Nagg. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 200
213
253
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
8 aug 18:31
2 200 SEK
6 aug 9:11
2 000 SEK