Bestående av:
4 uppläggningsfat
4 uppläggningsskålar
2 karotter med lock
2 såskannor
sockerskål med lock
11 suffléskålar
11 små skålar
12 djupa tallrikar
12 assietter
12 förrättstallrikar
12 mattallrikar
11 tekoppar med 12 fat
Smärre slitage. Ett tefat med nagg.