Konst Modern svensk konst
1250472
Curt Asker
(Sverige, 1930-2015)
Curt asker, objekt/blandteknik/akvarell, signerad och daterad -87.

CURT ASKER, objekt/blandteknik/akvarell, signerad och daterad -87

"På luftens ryggsida" Objekt under plexiglas. Lådans mått Längd 87 cm. Höjd 50 cm. Djup 12 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK