Design Möbler
1250480
SERVERINGSVAGN, "Boy", DS-möbler, 1950/60-tal.
Serveringsvagn, "boy", ds-möbler, 1950/60-tal.

Teak. Detalj av Perstorpsskivan "Virrvarr" designad av Sigvard Bernadotte. Låda utdragbar åt två håll. Etikettmärkt. Längd 81, bredd 47,5, höjd 63,5 cm.

Smärre slitage. Hjul med något torkat gummi.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H139
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 751
461
546
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
9
5 aug 18:01
4 751 SEK
10
5 aug 17:58
4 551 SEK
9
5 aug 17:58
4 550 SEK
9
5 aug 17:55
4 350 SEK
10
5 aug 17:52
4 150 SEK