Möbler Stolar
1250490
STOLAR, 4 st, 1960-tal.
Stolar, 4 st, 1960-tal.
Stolar, 4 st, 1960-tal.
Stolar, 4 st, 1960-tal.
Stolar, 4 st, 1960-tal.
Stolar, 4 st, 1960-tal.

Teak. Svängd rygg. Rygg och sits med klädsel av konstskinn. Sitthöjd ca 45 cm.

Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
5 350
519
615
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
9
7 aug 16:42
5 350 SEK
7 aug 16:42
5 150 SEK
9
7 aug 16:39
4 950 SEK
7 aug 16:39
4 750 SEK
9
7 aug 16:38
4 550 SEK