Design Övrigt
1250494
Louis Poulsen
(Danmark)
Louis poulsen, lampa, 'unispot', 4 st, 1970-tal.

LOUIS POULSEN, lampa, 'Unispot', 4 st, 1970-tal.

Vitt skal i plast med justerbar aluminium arm, etikettmärkt, E 27, höjd 30 cm, diameter 15 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
300 EUR