LOUIS POULSEN, lampa, 'Unispot', 4 st, 1970-tal.
Vitt skal i plast med justerbar aluminium arm, etikettmärkt, E 27, höjd 30 cm, diameter 15 cm.
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10