Möbler Stolar
1250499
STOLAR, 4 st, 1960-/1970-tal.
Stolar, 4 st, 1960-/1970-tal.
Stolar, 4 st, 1960-/1970-tal.
Stolar, 4 st, 1960-/1970-tal.
Stolar, 4 st, 1960-/1970-tal.
Stolar, 4 st, 1960-/1970-tal.

Teak och teakfaner. Svängd rygg. Fast stoppad sits. Sitthöjd 46 cm.

Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK