Möbler Stolar
1250499
STOLAR, 4 st, 1960-/1970-tal.
Stolar, 4 st, 1960-/1970-tal.
Stolar, 4 st, 1960-/1970-tal.
Stolar, 4 st, 1960-/1970-tal.
Stolar, 4 st, 1960-/1970-tal.
Stolar, 4 st, 1960-/1970-tal.

Teak och teakfaner. Svängd rygg. Fast stoppad sits. Sitthöjd 46 cm.

Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
5 100
495
586
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
6 aug 8:32
5 100 SEK
5 aug 19:36
4 900 SEK
5 aug 15:37
4 700 SEK
5 aug 13:33
4 500 SEK
5 aug 0:44
4 300 SEK