LISA JOHANSSON-PAPE, TAKLAMPA, "Lisa 450", Thorn Orno.
Vit målad metall med perforerad dekoration. Etikettmärkt. Diameter 44 cm, höjd 25 cm.
Bucklor. Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.