Design Övrigt
1250507
BORDSLAMPA, ett par, 1960-tal.
Bordslampa, ett par, 1960-tal.

Lackerad aluminium och kromad stål. Höjd 40 cm. Etikettmärkt.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V5

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

12 timmar 20 minuter
130
1 338
155
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 140 EUR. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
6 aug 16:26
130 EUR
3 aug 23:39
110 EUR
2 aug 15:08
100 EUR
1 aug 19:11
50 EUR