Möbler Hyllor & Bokhyllor
1250522
BOKHYLLA, 1960-/1970-tal.
Bokhylla, 1960-/1970-tal.
Bokhylla, 1960-/1970-tal.
Bokhylla, 1960-/1970-tal.
Bokhylla, 1960-/1970-tal.
Bokhylla, 1960-/1970-tal.
Bokhylla, 1960-/1970-tal.

Svärtade gavlar och teakfaner. Överdel med hyllplan. Nedtill med utdragbar skrivskiva. Två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor. Bredd 119. Djup 41. Höjd 160 cm.

Smärre slitage. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
5 000
485
574
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
7 aug 16:23
5 000 SEK
7 aug 16:23
4 800 SEK
7 aug 16:22
4 600 SEK
7 aug 16:22
4 400 SEK
7 aug 16:20
4 200 SEK