Svärtade gavlar och teakfaner. Överdel med hyllplan. Nedtill med utdragbar skrivskiva. Två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor. Bredd 119. Djup 41. Höjd 160 cm.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.