Belysning Vägglampor
1250532
VÄGGLAMPOR, ett par, koppar, möjligen ASEA, 1900-talets mitt.
VÄgglampor, ett par, koppar, möjligen asea, 1900-talets mitt.

Längd 32, höjd 22 cm.

Anlupen. Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

8 timmar 8 minuter
2 400
233
276
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
6 aug 17:05
2 400 SEK
6 aug 17:05
2 400 SEK
6 aug 8:48
2 000 SEK
2 aug 11:24
1 100 SEK
2 aug 8:19
1 000 SEK