Möbler Skåp & Byråar
1250535
SKÅP, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.
SkÅp, 1900-talets mitt.

Mahognyfanerat. Inredning med hyllor, lådor nertill. Beslag av mässing. Höjd 150, bredd 115 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Placering: Golv Visning, plan 2
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 2 timmar
800
78
92
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 850 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
31 jul 19:35
800 SEK