1250548
Nikolai Lehto
(Finland, 1905-1994)
Nikolai lehto, blandteknik på skiva, signerad och daterad -84.

NIKOLAI LEHTO, blandteknik på skiva, signerad och daterad -84.

Rutig dräkt. 25 x 20 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläck.

Utropspris
400 EUR