1250549
Nikolai Lehto
(Finland, 1905-1994)
Nikolai lehto, blandteknik på skiva, signerad och daterad -84.

NIKOLAI LEHTO, blandteknik på skiva, signerad och daterad -84.

Kvinna i röd hatt, 25x20 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
400 EUR