SVANTE SKOGH, fåtöljer, ett par. Förenade Möbelfabrikerna, Linköping.

Stomme i trä. Godronnerad framsarg och ben. Sits och rygg klädda i rosa tyg. Märkta med plakett. Sitthöjd 41 cm.

Slitage. Stomme med repor och märken.

Utropspris
4 000 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

112. Sigurdur Gustafsson, skåp, "Time", limited edition, Källemo, Värnamo efter 2001.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK