Möbler Fåtöljer & Soffor
1250555
FÅTÖLJER, ett par, 1970-/1980-tal
FÅtÖljer, ett par, 1970-/1980-tal.

Rotting, genombruten dekor. Sitthöjd 38 cm.

Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
4 100
398
471
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
7 aug 16:56
4 100 SEK
7 aug 16:56
4 000 SEK
7 aug 16:55
3 200 SEK
7 aug 16:55
3 000 SEK
7 aug 16:54
2 500 SEK