Design Möbler
1250562
Nordiska Kompaniet
(Sverige, 1902-)
Nordiska kompaniet, golvlampor, ett par, 1960-/70-tal.

NORDISKA KOMPANIET, golvlampor, ett par, 1960-/70-tal.

Mässing. En ljuspunkt vardera med nya vita skärmar. Märkta NK 32786. Höjd inkl skärm 155 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestade.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N4
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 6 timmar
2 000
194
231
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
2 aug 19:51
2 000 SEK
2 aug 9:48
1 500 SEK
1 aug 21:05
1 000 SEK
31 jul 21:28
300 SEK