Möbler Stolar
1250567
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets första hälft.
Karmstolar, ett par, 1900-talets första hälft.

Bonad björk, skuren dekor. En karmstol med rottingklädd rygg. Sitthöjd ca 47 cm.

Skador.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
1 800
175
207
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
6 aug 16:47
1 800 SEK
6 aug 16:46
1 500 SEK
6 aug 14:35
800 SEK
1 aug 10:32
600 SEK
31 jul 15:41
500 SEK