GEORG STOOPENDAAL, olja på duk, signerad G. Stoopendaal och daterad 1941.
Skogsarbete. 52 x 75 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK