Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Design Konstglas
1250607
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, skulptur, båt, kosta boda.

BERTIL VALLIEN, skulptur, båt, Kosta Boda

Etikettmärkt och signerad KOSTA BODA B. Vallien 0058521.95, på träställ, längd 17,5 cm.

Kantnagg.

Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 77

Utropspris
2 500 SEK