Möbler Stolar
1250634
STOLAR, 6 st, stapelbara, 1900-talets mitt.
Stolar, 6 st, stapelbara, 1900-talets mitt.

Stomme i metall. Formpressad sits i teak. Sitthöjd ca 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
2 000
194
230
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
9 aug 17:06
2 000 SEK
2 aug 22:47
1 800 SEK