Design Möbler
1250638
SKRIVBORD, Omann Jun A/S modell 76, Danmark, 1900-talets mitt.
Skrivbord, omann jun a/s modell 76, danmark, 1900-talets mitt.

Teak samt fanerad. 6 lådor. Motsatt sida med fack samt mittparti med lucka med bakomliggande inredning. Längd 156 cm. Bredd 79 cm. Höjd 71 cm, Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Fläckar. Fanerskador på ovansidan.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 400
621
735
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
9 aug 21:31
6 400 SEK
9 aug 21:30
6 200 SEK
9 aug 21:30
6 000 SEK
9 aug 21:28
5 700 SEK
9 aug 21:28
5 500 SEK